Skip to main content
O nas

WTW Services

Jesteśmy na polskim rynku od 1991 roku. To ponad 30 lat doświadczeń, wyzwań, sukcesów i porażek, radości, relacji z klientami, zakładami ubezpieczeń, naszą konkurencją i pozostałymi aktorami na polskiej i europejskiej scenie ubezpieczeń.

Kontakt
WTW Services

WTW Services (dawniej Pol-Assistance) to spółka oferująca usługi w obszarze ubezpieczeń.

Jesteśmy na polskim rynku od 1991 roku. To ponad 30 lat doświadczeń, wyzwań, sukcesów i porażek, radości, relacji z klientami, zakładami ubezpieczeń, naszą konkurencją i pozostałymi aktorami na polskiej i europejskiej scenie ubezpieczeń. To wspaniały bagaż, z którego czerpiemy wiedzę, entuzjazm i chęć do ciągłego rozwoju i osiągania doskonałości.

Aby sprostać oczekiwaniom klientów, dostosowaliśmy naszą strukturę tak, aby móc przejąć na siebie cały obszar obsługi ubezpieczeniowej – od pogłębionej analizy potrzeb i przygotowanie na tej podstawie oferty konkurencyjnych produktów ubezpieczeniowych, poprzez pełne wsparcie w dystrybucji i obsłudze zawartych umów ubezpieczenia, dostarczanie narzędzi oraz dodatkowych usług, jak na przykład assistance, aż po kompleksową likwidację szkód.

Współpracujemy z klientami korporacyjnymi oraz osobami indywidualnymi, które poszukują profesjonalnego doradztwa, nietuzinkowych produktów i pełnej obsługi umowy ubezpieczenia.

Naszymi partnerami biznesowymi są polskie i zagraniczne zakłady ubezpieczeń.

Nasz potencjał to pracownicy, ogromne doświadczenie i wartości, jakimi kierujemy się w pracy każdego dnia.

Nasze wartości:

  • koncentracja na kliencie
  • nacisk na pracę zespołową
  • niezachwiana uczciwość
  • wzajemny szacunek
  • ciągłe dążenie do doskonałości.

To nie tylko słowa. Odzwierciedlają one sposób, w jaki pracujemy i w jaki traktujemy siebie nawzajem. To podstawa naszej historii i śmiałej przyszłości!

Kontakt