Skip to main content
Co robimy

Programy dealerskie

Podejmując z nami współpracę zarówno importer samochodów jak i dealer zyskują w nas partnera, który rozumie rynek automotive.

Kontakt
Programy dealerskie

Naszą naczelną zasadą jest holistyczne spojrzenie na współpracę z klientami, którymi są producentci/importerzy samochodów, instytucje typu captive, dealerzy samochodowi.

Dostarczamy przede wszystkim produkt ubezpieczeniowy, który finalnemu klientowi, w razie szkody komunikacyjnej, zapewni naprawę samochodu w autoryzowanym warsztacie danej marki.

Sprzedaż polis stanowi dla producenta/importera, captive oraz dealera źródło przychodu, wynikającego także z napraw samochodów. To bardzo ważna część biznesu naszych klientów.

 

W tym procesie zarówno klient jak i dealer samochodowy mają wspólny cel – utrzymać wysoką jakość użytkowanego samochodu, nawet pomimo uszkodzeń które mogą być spowodowane wypadkiem komunikacyjnym.

Do dyspozycji dealera oddajemy:

  • system informatyczny, który umożliwia jednoczesne przygotowanie ofert ubezpieczenia kilku TU
  • zespół wsparcia dedykowany każdemu programowi ubezpieczeń (wielokanałowość kontaktu)
  • zespół Regionalnych Kierowników Sprzedaży pracujący na co dzień z dealerami samochodowymi w miejscu prowadzenia przez nich biznesu
  • zespół analiz, który monitoruje parametry sprzedaży polis danej marki oraz sytuację rynkową segmentu, którym się zajmujemy
  • zespół rozliczeń - rozliczenia polis, składki, wynagrodzenia

Podejmując z nami współpracę zarówno importer samochodów jak i dealer zyskują w nas partnera, który rozumie rynek automotive.
Jednocześnie dzięki temu, że przejmujemy na siebie znaczną część zadań (IT, wsparcie sprzedaży i obsługi posprzedażnej ubezpieczeń) pomagamy ograniczać koszty.

Kontakt